1 Karat Baget Taşlı, Takım Set, Yüzük, Küpe ve Kolye 925 Ayar Gümüş Damgalı (karatset)

Marka : SETMİLA
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺390,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺224,40(KDV Dahil)
₺60,31 'den başlayan taksitlerle

Takım Set, Yüzük, Küpe ve Kolye olarak size ulaşacaktır.

1 Karat Baget Kesim ve pırlanta kesim zirkon taşlarla bezenmiş ,925 Ayar Gümüş Takım Set .
***Bu alışverişinizde Takım Set almaktasınız, bir adet yüzük, kolye ve bir çift küpe den oluşmaktadır aldığınız Set***
  
Ürün Detayları
Maden : 925 ayar gümüş
Yüzük ağırlığı : 3,36 gram.
Küpe ağırlığı  : 4,25 gram.
Kolye ağırlığı  : 3,10 gram.
Takım Set toplam ağırlığı : 10,71 gram.

Taşlar  7x5 mm ölçülerinde  yaklaşık 1 karat Baget kesim zirkon ve pırlanta kesim ufak zirkon taşlarla bezenmiştir.

zincir uzunluğu 45 cm (+/-)

Tüm ürünlerimiz    925 Ayar Gümüş olarak   Adınıza 
Faturalı   gönderilmektedir 
Ürünlerimiz 925 ayar gerçek gümüştür.
(Kaplama değildir tamamen gümüştür)


  • Gümüş nasıl muhafaza edilmelidir?

Gümüş kullanılmadığı zamanlarda hava ve ışık ile teması olmayan yerlerde saklanması uygundur. Bu sayede ilk günkü görüntüsünü kaybetmeden uzun süre kullanılabilir.

  • Oksitlenen gümüşler nasıl temizlenir ve parlatılır?

Gümüş temizlemek için en pratik yöntem bir gümüş parlatma bezine [pamuklu bez de bu ihtiyacı karşılar] gümüş parlatma kremi ilave edip, yumuşak bir şekilde gümüş objeyi ovalamaktır. Böylelikle gümüş eski rengine kavuşur. Yalnız bu işlem ince işçilikli ürünlerde pek sonuç vermeyebilir. Bunun için de profesyonellerden yardım almak gerekir.

  • Gümüşün insan sağlığına olan faydaları nelerdir?

Gümüş en iyi iletken metallerden biridir, elektriği çok iyi iletir. Vücuda temas eden gümüş takılar bünyede birikmiş olan negatif iyonları alarak bünyeyi rahatlatır. Ayrıca gümüşün “Oligo Aktivite” denen özelliği insan üzerindeki zararlı olabilecek miktarlardaki radyasyonun yok edilmesini sağlar. Kısacası gümüş takı kullanmak stresten uzaklaşmanın yöntemlerinden biridir. Gümüş objeler bakterileri temizler, mikropları öldürür. Onun bu özelliği çok eskiden beri bilindiği için zehirlenme korkusu olanlar suları gümüş kaplardan içmişlerdir. Gümüş kapta bekletilen su, mikrop ve zehirden arınır ve güvenle içilebilir. O yüzden bebeklere gümüş bardaklarda su verilmesi tavsiye edilir. Günümüzde su filtrelerinde gümüş folyolar kullanılır. Gümüş tabak, kaşık, çatal kullanmak da mikropları yok etmede etkilidir. Örneğin Grekler yemek ve su kaplarını bakterilerden temizlemek için gümüşü kullanmışlardır. Hiç bir mikrobun gümüşe altı dakikadan fazla dayanamayacağı bilim adamları tarafından tespit edilmiştir: Dr. Mark Hovel “British Medical Journal” da gümüşün virüslerin kontrolünde özellikle etkili olduğunu rapor etmiştir. Ameliyat aletlerinin de gümüşten yapıldığı bilinmektedir.

  • Gümüş alerji yapar mı?

Gümüş anti-bakteriyel bir metaldir. Alerji yapmaz, aksine temas ettiği yerdeki mikropları yok eder. Fakat bazı durumlarda gümüş içerisine katılan kimyasal maddeler alerjiye sebep olur. Aksel Gümüş ürünlerinde bu tür kimyasallar kullanılmaz.

Gümüş takı ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını alkol içeren maddelerle ( parfüm, kolonya, aseton vs. ) temas ettirmeyerek uzatabilirsiniz

 

Ürünlerimiz el işi olduğu için ağırlıkları değişebilmektedir. Belirtilen ağırlık ortalamadır.

Ürünlerimizin tamamı  925 ayar gümüştür . 
Setmila' dan alacağınız her ürün altın ve pırlanta kalıplarında üretilmekte olup altın ve pırlanta ustaları tarafından tasarlanmaktadır.

Ürünlerimizde tasarımlarına göre  ALTIN  ROSE ve  RODYUM (beyaz altın) kaplamalar kullanılmaktadır.

Kolye, küpe ve yüzük   modellerimizin tasarımında  özel pırlanta kesim  doğal zirkon taşlar veya pırlanta kesim orjinal imzalı  Swarovski  taşlar kullanılmaktadır.