*KIRMIZI YASEMEN ÇİÇEĞİ KÜPESİ
*KIRMIZI YASEMEN ÇİÇEĞİ KÜPESİ

*KIRMIZI YASEMEN ÇİÇEĞİ ÇOCUK KÜPESİ , 925 AYAR DAMGALISİ (YASEMEN)

0,00
Marka : SETMİLA

KIRMIZI YASEMEN ÇİÇEĞİ KÜPESİ 

ÖLÇÜ: 8 X 8 MM

YAPRAKLAR: MİNE 

MADEN: 925 AYAR GÜMÜŞ

Tüm ürünlerimiz       925 Ayar Gümüş olarak      Adınıza 
Faturalı    gönderilmektedir 
Ürünlerimiz som 925 ayar gümüştür.

 

Ürünlerimiz el işi olduğu için ağırlıkları değişebilmektedir. Belirtilen ağırlık ortalamadır.

Ürünlerimizin tamamı  925 ayar gümüştür . 
Setmila' dan alacağınız her ürün altın ve pırlanta kalıplarında üretilmekte olup altın ve pırlanta ustaları tarafından tasarlanmaktadır.

Ürünlerimizde tasarımlarına göre  ALTIN  ROSE ve  RODYUM (beyaz altın) kaplamalar kullanılmaktadır.

Kolye, küpe ve yüzük   modellerimizin tasarımında  özel pırlanta kesim  doğal zirkon taşlar veya pırlanta kesim orjinal imzalı taşlar kullanılmaktadır.

 

  • Gümüşün insan sağlığına olan faydaları nelerdir?

Gümüş en iyi iletken metallerden biridir, elektriği çok iyi iletir. Vücuda temas eden gümüş takılar bünyede birikmiş olan negatif iyonları alarak bünyeyi rahatlatır. Ayrıca gümüşün “Oligo Aktivite” denen özelliği insan üzerindeki zararlı olabilecek miktarlardaki radyasyonun yok edilmesini sağlar. Kısacası gümüş takı kullanmak stresten uzaklaşmanın yöntemlerinden biridir. Gümüş objeler bakterileri temizler, mikropları öldürür. Onun bu özelliği çok eskiden beri bilindiği için zehirlenme korkusu olanlar suları gümüş kaplardan içmişlerdir. Gümüş kapta bekletilen su, mikrop ve zehirden arınır ve güvenle içilebilir. O yüzden bebeklere gümüş bardaklarda su verilmesi tavsiye edilir. Günümüzde su filtrelerinde gümüş folyolar kullanılır. Gümüş tabak, kaşık, çatal kullanmak da mikropları yok etmede etkilidir. Örneğin Grekler yemek ve su kaplarını bakterilerden temizlemek için gümüşü kullanmışlardır. Hiç bir mikrobun gümüşe altı dakikadan fazla dayanamayacağı bilim adamları tarafından tespit edilmiştir: Dr. Mark Hovel “British Medical Journal” da gümüşün virüslerin kontrolünde özellikle etkili olduğunu rapor etmiştir. Ameliyat aletlerinin de gümüşten yapıldığı bilinmektedir.

  • Gümüş alerji yapar mı?

Gümüş anti-bakteriyel bir metaldir. Alerji yapmaz, aksine temas ettiği yerdeki mikropları yok eder. Fakat bazı durumlarda gümüş içerisine katılan kimyasal maddeler alerjiye sebep olur. Aksel Gümüş ürünlerinde bu tür kimyasallar kullanılmaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR