Yedi Yıldız Rose Gümüş Kolye, 925 Ayar Gümüş Damgalı
Yedi Yıldız Rose Gümüş Kolye, 925 Ayar Gümüş Damgalı
Yedi Yıldız Rose Gümüş Kolye, 925 Ayar Gümüş Damgalı

Yedi Yıldız Rose Gümüş Kolye, 925 Ayar Gümüş Damgalı (YEDİYILDIZKOLYE)

Marka : SETMİLA
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺139,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺127,99(KDV Dahil)
₺34,40 'den başlayan taksitlerle

 

 

Tüm ürünlerimiz       925 Ayar Gümüş olarak        Adınıza 
Faturalı     gönderilmektedir 
Ürünlerimiz som 925 ayar gümüştür.

 

Yedi Yıldız Rose Kolye

Yıldızlar hareketli.

Maden        925 Ayar Gümüş

Eni             1 cm

Boyu          6 cm

 

Zincir 45 cm

 

Ağırlık 3.23 gram 

 

 

 

Cildinize hak ettiği değeri verin.  

     925 AYAR GÜMÜŞ ÜRÜNLERDEN    KULANIN.

 • Gümüş takı ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını alkol içeren maddelerle ( parfüm, kolonya, aseton vs. ) temas ettirmeyerek uzatabilirsiniz

   

  Ürünlerimiz el işi olduğu için ağırlıkları değişebilmektedir. Belirtilen ağırlık ortalamadır.

 • Ürünlerimizin tamamı 925 ayar gümüştür.
  Setmila' dan alacağınız her ürün altın ve pırlanta kalıplarında üretilmekte olup altın ve pırlanta ustaları tarafından tasarlanmaktadır.

  Ürünlerimizde tasarımlarına göre ALTIN ROSE ve RODYUM (beyaz altın) kaplamalar kullanılmaktadır.

  Tüm ürünlerimiz Şık Tasarımlı Setmila Hediye Kutulu ve Mühürlü  Şekilde Gelmektedir

  Kolye, küpe ve yüzük modellerimizin tasarımında  özel pırlanta kesim doğal zirkon taşlar veya pırlanta kesim orjinal imzalı Swarovski taşlar kullanılmaktadır.   

  • Gümüşün insan sağlığına olan faydaları nelerdir?

  Gümüş en iyi iletken metallerden biridir, elektriği çok iyi iletir. Vücuda temas eden gümüş takılar bünyede birikmiş olan negatif iyonları alarak bünyeyi rahatlatır. Ayrıca gümüşün “Oligo Aktivite” denen özelliği insan üzerindeki zararlı olabilecek miktarlardaki radyasyonun yok edilmesini sağlar. Kısacası gümüş takı kullanmak stresten uzaklaşmanın yöntemlerinden biridir. Gümüş objeler bakterileri temizler, mikropları öldürür. Onun bu özelliği çok eskiden beri bilindiği için zehirlenme korkusu olanlar suları gümüş kaplardan içmişlerdir. Gümüş kapta bekletilen su, mikrop ve zehirden arınır ve güvenle içilebilir. O yüzden bebeklere gümüş bardaklarda su verilmesi tavsiye edilir. Günümüzde su filtrelerinde gümüş folyolar kullanılır. Gümüş tabak, kaşık, çatal kullanmak da mikropları yok etmede etkilidir. Örneğin Grekler yemek ve su kaplarını bakterilerden temizlemek için gümüşü kullanmışlardır. Hiç bir mikrobun gümüşe altı dakikadan fazla dayanamayacağı bilim adamları tarafından tespit edilmiştir: Dr. Mark Hovel “British Medical Journal” da gümüşün virüslerin kontrolünde özellikle etkili olduğunu rapor etmiştir. Ameliyat aletlerinin de gümüşten yapıldığı bilinmektedir.

  • Gümüş alerji yapar mı?

  Gümüş anti-bakteriyel bir metaldir. Alerji yapmaz, aksine temas ettiği yerdeki mikropları yok eder. Fakat bazı durumlarda gümüş içerisine katılan kimyasal maddeler alerjiye sebep olur. Aksel Gümüş ürünlerinde bu tür kimyasallar kullanılmaz.

Benzer Ürünler